PRIMO GMBH - DLA PROFESJONALISTÓW OD PROFESJONALISTÓW

Materiały elektroinstalacyjne, technika mocowania i inowacyjne produkty branży elektrycznej!
Jesteśmy młodym, wysoko umotywowanym i ekspandującym przedsiębiorstwem produkcyjnym z Górnej Bawarii zwaracającym szczególnie uwagę na wysoką jakość produktów, kompetencję oraz ich szeroki wybór.

Siedziba PRIMO GmbH

Nasza oferrta dla wymagających klientów:
• Duży asortyment inowacyjnych produktów elektroinstalacyjnych dla specjalistów budowlanych i rzemieślników, którzy stosując nasze produkty chcą zaoszczędzić czas przy instalacjach elektrycznych, mocowaniu, instalacji p.poż. itd..
• Szybki dostęp do opisów produktów, przejżyste karty katalogowe, łatwe zamawianie przez pocztę elektroniczną, telefaksem oraz szeroki zakres możliwości płatniczych (przedpłata przelewem, gotówka, przelew na podstawie faktury, karty płatnicze, PayPal, dotPAY, zapłata przy odbiorze u kuriera). W ten sposób można zaoszczędzić przy zakupie sporo czasu i pieniędzy.
• Do opisu każdego produktu jest dołączony fimik z instrukcją montażu i zastosowania materiałów elektroinstalacyjnych - wprawdzie w j. niemieckim, ale oddający "bez słów" prostotę instalacji i związanej z tym oszczędności czasu.

Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości umożliwiając innowacyjne rozwiązania dla rzemiosła.
• Do naszego sortymentu zaliczane są produkty do elektroinstalacji między innymi puszki do instalacji w betonie lub puszki do mocowania na zbrojeniu, podtynkowe puszki osprzętowe z przykrywką lub ochroną silikonową, narzędzia do przeciągania kabli, wciągarki lub wdmuchiwarki do kabli wraz z dopasowanymi wciągarkami.
• Bezpieczna instalacja systemów ochrony p.poż. wysokiej jakości szczelnej przykrywki wysoko-napięciowe jak również nowoczesne systemy ochrony przeciwpożarowej z nowo opracowanym systemem EasyFoam.
• Oferujemy elementy montażowe i praktyczne rozwiązania dla instalacji elektrycznych, a także użyteczne pomoce montażowe, takie jak reflektory oświetleniowe, szablonów i przepustów kablowych. Dalsze produkty elektroinstalacyjne można odszukać w naszym katalogu: => zobacz katalog OnLine lub =>pobierz katalog (plik PDF)
Inne materiały i wyroby instalacyjno-elektryczne można znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz w naszym katalogu, który można zamówić tutaj!

PRIMO - Jakość dla Twojej instalacji
W produkcji i dystrybucji zważamy uwagę na szczególnie wysokie standarty jakości, które kilkakrotnie zostały już nagrodzone. Przetestuj produkty PRIMO i przekonaj się sam.

Dwie nagrody za jednym zamachem!
To przytrafiło się po raz ostatni 16 lat wcześniej. Dla naszych wybitnych inowacyjnych osiągnięć otrzymaliśmy Nagrodę Państwową 2007 za nasze puszki do betonu z uchwytami mocującymi oraz Nagrodę Bawarii 2007 za nasze puszki wielofunkcyjne.

Siedziba PRIMO GmbH